Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Vlaďka Mušálková

Vlaďka Mušálková
ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ
ČESKÁ ZAHRANIČNÍ POLITIKA
OBČANSKÝ SEKTOR, DŮVĚRYHODNOST NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ, THINK-TANKY

Vlaďka Mušálková (dříve Votavová) je ředitelkou AMO, je zodpovědná za vytváření a naplňování strategie organizace, její řízení a fundraising.

Je absolventkou Institutu mezinárodních studií a Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Během studia se zúčastnila pobytů ve Velké Británii a v Rusku. Zkušenosti sbírala také v soukromém sektoru, mimo jiné ve společnostech Cummins, Inc. a Zátiší Catering Group.

S AMO spolupracuje od roku 2007 a v jejím vedení působí od září 2011. Od září 2014 do září 2018 zastupovala AMO ve správní radě DEMAS – Asociace pro podporu demokracie a lidských práv. V minulosti byla členkou programové rady mezinárodního sympozia „Česká zahraniční politika“ Ústavu mezinárodních vztahů, koordinační rady Národního konventu o EU a pražského hubu Global Shapers, iniciativy Světového ekonomického fóra.

Zúčastnila se mezinárodního programu Promoting Tolerance a je absolventkou International Visitor Leadership Program (IVLP) na téma Women in the Political and Social Sectors.

Je aktivní na komunální úrovni v politickém hnutí Praha Sobě.

Od 1. 3. 2020 je na mateřské dovolené, řízením organizace je v době její nepřítomnosti pověřen jako výkonný ředitel Vít Dostál.

Odebírejte naše novinky: