Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Začalo přijímací řízení Pražského studentského summitu!

Tomáš Rezek

EXP

Analytik Výzkumného centra AMO

ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ
KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST V EU A V USA
BEZPEČNOSTNÍ POLITIKA USA
KYBERNETICKÝ TERORISMUS A KRIMINALITA
JAZYKY
ANGLIČTINA
FRANCOUZŠTINA

Tomáš Rezek je analytik Výzkumného centra AMO se specializací na kybernetickou bezpečnost.

Vystudoval mezinárodní obchod a komerční komunikace na Vysoké škole ekonomické v Praze. Na VŠE se rovněž účastnil programu Honors Academia, navazujícího programu magisterského studia s ekonomickým zaměřením pro vynikající studenty a profesionály. Uskutečnil stipendijní studijní pobyt na University of Edinburgh se zaměřením na mezinárodní obchod a matematické programování. V roce 2015 obhájil dizertační práci v rámci doktorského studia na Univerzitě Karlově v Praze s tématem Kybernetický terorismus jako hrozba pro bezpečnostní politiku Spojených států.

Od roku 2009 pracoval jako konzultant pro mezinárodní poradenskou společnost v oboru informačních technologií se zaměřením na finanční instituce. Zaměřuje se na problematiku datových skladů a jejich zabezpečení.  Poslední dva roky působí jako projektový manažer pro mezinárodní projekty v oddělení datových skladů významné české banky.

Odebírejte naše novinky: