Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) hledá PROJEKTOVÉHO MANAŽERA / PROJEKTOVOU MANAŽERKU

AMO AMO / Ed. 4. 6. 2021
Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) hledá PROJEKTOVÉHO MANAŽERA / PROJEKTOVOU MANAŽERKU
foto SCOTT GRAHAM/UNSPLASH

Proč do toho jít?

AMO je nevládní nezisková organizace, která se věnuje výzkumu a vzdělávání v oblasti mezinárodní politiky. Jsme předním českým zahraničně politickým think-tankem a již 27 let pořádáme Pražský studentský summit. Naše aktivity se postupně rozšířily také na podporu rozvoje občanské společnosti, předávání zkušeností z české transformace do zahraničí a propojování mladých profesionálů z různých odvětví. Svou prací přispíváme ke vzdělané a otevřené společnosti založené na toleranci a vzájemném porozumění.

Hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni na pozici projektového manažera či projektové manažerky. Pokud se dobře orientujete v mezinárodních vztazích, víte “kdo je kdo” v české zahraniční politice, umíte pečlivě spravovat projekty, máte chuť věci posouvat dál a dotahovat je do konce, je tato pozice přímo pro Vás. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Potřebujeme, abyste měl/a zkušenosti s realizací projektů i odbornou profilaci související se zahraniční politikou. Hledáme iniciativního člověka se zájmem o témata AMO, který je organizačně schopný, umí strukturovaně uvažovat, rád komunikuje s lidmi a nebojí se převzít zodpovědnost. V našem týmu klademe důraz na vlídnost, vzájemnou podporu a myslíme na to, abychom v kanceláři měli dobrou atmosféru. Kromě níže uvedených kritérií jsou pro nás proto důležité i pozitivní přístup a smysl pro humor.

Jaká bude náplň Vaší práce?

 • Potřebujeme, abyste uměl/a projekt dobře vymyslet a napsat grantovou žádost, zajistit skvělou realizaci projektu a koordinaci týmui připravit důkladný reporting.  Čeká Vás tedy koordinace a administrace projektů od začátku do konce. 
 • Kromě projektové koordinace chceme využít Vašich znalostí a odborné profilace k rozvoji diskuze o některém mezinárodněpolitickém tématu v českém veřejném prostoru. Pro to bude nezbytná obsahová, analytická, publicistická a advokační práce dle dohody a potřeb. 

Co od Vás očekáváme?

 • Hledáme projekťáka nebo projekťačku, který/á má už něco za sebou a ví, jak na to. Zkušenost s realizací a administrací projektů, organizační schopnosti, “can do” přístup nebo schopnost dotahovat věci pečlivě do konce jsou atributy vhodného kandidáta či kandidátky na tuto pozici.
 • Potřebujeme také, abyste se skvěle orientoval/a v oblastí své odborné specializace. Musíte vědět, kam se dané téma má posunout a co je pro to potřeba udělat. Dovedete si představit, jak k realizaci těchto cílů může AMO přispět.
 • Měl/a byste vědět, kdo je kdo v českém zahraničněpolitickém prostředí, a to zejména v oblasti Vaší odborné specializace. AMO má výborné renomé a je zavedenou značkou, která umí otevírat dveře. Váš dobrý přehled umožní naplnit potenciál naší spolupráce.
 • Vaše skvělá čeština, dobrá angličtina a vysokoškolské vzdělání jsou nezbytným předpokladem.

Co Vám nabízíme?

 • Dostanete možnost realizovat vlastní nápady v předním českém think-tanku v oblasti mezinárodních vztahů a dělat tak smysluplnou práci se společenským dopadem.
 • Práce v AMO je dynamická a nestereotypní. Budete se učit plno nových věcí. Můžete se spolehnout na podporu kolegů a kolegyň. Pracovní prostředí je neformální a přátelské.
 • Navzájem si důvěřujeme. Budete mít možnost organizovat si čas podle sebe, využívat flexibilní pracovní dobu nebo částečně pracovat z domova i po pandemii.
 • Naše kancelář se nachází v centru Prahy (5 minut od I. P. Pavlova, Karlova nebo Václavského náměstí).
 • Za práci na plný úvazek nabízíme na český neziskový sektor slušné finanční ohodnocení, jehož výše se bude odvíjet od Vašich zkušeností a praxe.

 

Pro zájemce

Pokud Vás uvedená pracovní pozice láká, pošlete prosím následující materiály řediteli Výzkumného centra AMO Vítu Dostálovi na adresu vit.dostal@amo.cz:

 • strukturovaný životopis (max. 2 A4);
 • motivační dopis vyjadřující, proč chcete pracovat v AMO, jaká je Vaše odborná specializace a kam bychom dané téma mohli společně posunout (stačí v těle e-mailu);
 • kontakty (jméno a telefon) na dvě osoby, které mohou poskytnout reference;
 • souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení (stačí vyjádření v e-mailu).

Jako předmět e-mailové zprávy prosím uveďte „Projektová manažerka / projektový manažer“. Neúplné přihlášky do výběrového řízení nebudou dále zpracovávány.

Uzávěrka přihlášek je do středy 16. června. Budeme kontaktovat pouze uchazeče a uchazečky, kteří*é postoupí do druhého kola výběrového řízení, a to do 18. června. Druhé kolo bude probíhat 21. nebo 22. června. Nástup preferujeme co nejdříve.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
 • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: