Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Začalo přijímací řízení Pražského studentského summitu!

Dne 25. dubna 2014 se v Černínském paláci uskutečnila konference věnovaná současnému stavu a perspektivám Východního partnerství.

Se zahajovacími projevy vystoupili ministr zahraničních věcí ČR Lubomír Zaorálek, prezident Gruzie Giorgi Margvelashvili a eurokomisař pro rozšíření a sousedskou politiku Štefan Füle. Mezi dalšími řečníky byli například výkonný generální tajemník Evropské služby pro vnější činnost Pierre Vimont nebo profesor historie Andrej B. Zubov.

Organizátory jsou Ministerstvo zahraničních věcí a Asociace pro mezinárodní otázky. Konference se uskuteční u příležitosti 5. výročí zakládajícího Pražského summitu Východního partnerství a koná se pod záštitou prezidenta ČR Miloše Zemana. Partnery konference jsou Zastoupení Evropské komise v ČR, Senát Parlamentu ČR, Evropská nadace pro demokracii (EED) a Velvyslanectví Švédska v ČR.

DATUM A ČAS

Pátek 25. dubna 2015
9:00-17:00

MÍSTO

Ministerstvo zahraničních věcí
5 Loretánské náměstí
Praha

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
MZV ČR, Zastoupení Evropské komise v ČR, Senát Parlamentu ČR, Evropská nadace pro demokracii (EED), Velvyslanectví Švédska v ČR
PRACOVNÍ JAZYK
angličtina a ruština
OFICIÁLNÍ HASHTAG
#EaP5
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: