Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Analytik AMO Tomáš Kaválek a spolupracovník AMO Petr Boháček vystoupí na veřejné diskuzi pořádané v prostoru Paralelní Polis v Praze.

Pokus o vojenský převrat v Turecku byl sice neúspěšný, ale na zemi zanechá velký dopad. Zastaví nyní něco autoritářské tendence prezidenta Erdogana? A jak ovlivní pokus o puč chod armády a její boj proti Kurdům a Islámskému státu?

Turecko s jednou nejsilnějších armád v NATO má být pro Západ klíčovým spojencem. Nakolik ale neúspěšný převrat a následné totalitní tendence turecké vlády poškodí vztahy se Západem. A může se EU stále spoléhat na Turecko v pomoci s migrační krizí?

Nejen těmto otázkám se bude věnovat veřejná diskuze o dopadech vojenského převratu s Tomášem Kaválkem z Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) a Kristýnou Tamchynovou z Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze.

Debatu pořádá zpravodajský portál iSouvislosti.cz s podporou Paralelní Polis. Moderuje Petr Boháček (iSouvislosti a AMO).

Vstup je dobrovolný bez registrace. Káva, dortík, víno, pivo. Dobroty z naší kavárny si rozhodně vezměte s sebou!

DATUM A ČAS

úterý, 26. července 2016

20:00

MÍSTO

Paralelní polis

Dělnická 43

Praha 7

Ukázat na mapě
POŘADATEL
iSouvislosti.cz
PARTNEŘI
Paralelní Polis
PRACOVNÍ JAZYK
čeština
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: