Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Zveme vás na předposlední ze série analytických on-line debat!

Evropská unie ve své historii zažila mnoho krizí, ze kterých se dokázala poučit a vytvořit mechanismy, kterými se snaží opakování podobných problémů předcházet. Dá se očekávat, že obdobné to bude i u současné krize.

EU je postavena na vzájemné důvěře členských států, která se sice na počátku krize mohla zdát narušená, ale v následných týdnech se jako důležitější prvek ukázala solidarita než-li podezřívavost.

Aktuální vývoj naznačuje, že se členské státy pokusí společně vytvořit na evropské úrovni lepší přístup k řešení případných podobných krizí, vytvořit nejen prostor pro vyrovnání, ale i pro koordinaci evropské odpovědi na obdobnou situaci jako zažíváme dnes.

Zároveň se EU chystá pozměnit příští víceletý finanční rámec tak, aby více reagoval na ekonomickou krizi, která se očekává po ukončení té zdravotní.

Nad těmito a dalšími výhledy týkajícími se Evropské unie v době „po pandemii“ můžete diskutovat s analytikem Ondřejem Mockem během živého vysílání pořádaném ve spolupráci s EURACTIV.cz

Těšíme se na Vás na našem Facebooku!

DATUM A ČAS

středa 6.května 2020
13:00

MÍSTO

Facebook

POŘADATEL
Asociace pro mezinárodní otázky (AMO)
PARTNEŘI
Euractiv.cz
PRACOVNÍ JAZYK
čeština
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky