Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Agenda pro českou zahraniční politiku

Agenda pro českou zahraniční politiku je výroční publikací Výzkumného centra AMO vydávaná už od roku 2007. Publikace je zaměřena na prioritní oblasti české zahraniční politiky a obsahuje jednak hodnocení vývoje a událostí předešlého roku, a dále konkrétní doporučení pro následující období roku nového.

Agenda pro českou zahraniční politiku 2007-2015
Agenda pro českou zahraniční politiku 2007-2015

Publikace oslovuje představitele českých zastupitelských úřadů v zahraničí a vrcholné pracovníky české státní správy (MZV, MPO, MO, MV). Těší se také značnému zájmu představitelů zahraničních misí v ČR. Je široce vyhledávána členy obou komor Parlamentu ČR, zástupci politických stran, představiteli měst a krajů, akademiky i novináři. Slouží také studentům ekonomie, politologie a mezinárodních vztahů a je zároveň nepostradatelnou součástí veřejných i univerzitních knihoven.

AMO podporuje debatu o české zahraniční politice mezi odbornou i širokou veřejností v rámci několika svých projektů. Přečtěte si o nich více v článcích na pravé liště této stránky.

 

Odebírejte naše novinky: