Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít
Pražský studentský summit

Noviny Chronicle

Oficiální noviny Pražského studentského summitu Chronicle jsou s projektem neodmyslitelně spojeny již od jeho vzniku. Jejich první vydání vychází se zahájením přijímacího řízení, poté jsou k dispozici na každém přípravném setkání a během konferenčních dnů. Na webu je také možné stáhnout jejich elektronickou verzi.

Chronicle zúčastněným přináší nejen podrobné zpravodajství o činnosti jednotlivých orgánů a modelů, organizační informace a informace o doprovodných akcích, ale i rozhovory s významnými osobnostmi. Prostřednictvím odborných rubrik se noviny snaží čtenářům zvyšovat obecný přehled a podněcovat je k uvažování nad věcmi v souvislostech.

Vydání XXII. ročníku Novin Chronicle

REDAKCE CHRONICLE

Chron-08

Noviny Chronicle však nejsou pouze prostorem pro členy redakce. Delegátská iniciativa je více než vítána – účastníci projektu mohou využít Chronicle k publikaci vlastních příspěvků a třeba si tak poprvé vyzkoušet, jak vypadá skutečná novinářská práce. Máš-li podnětnou myšlenku, zkušenost se zajímavými událostmi, či názor k nějakému aktuálnímu tématu, se kterým by ses rád podělil s ostatními účastníky, neváhej a napiš nám na chronicle@amo.cz. Stačí mít v hlavě alespoň nástřel tématu svého článku.

Co pro vás připravil Chronicle letos?

mup cz

 

 

Partnerem novin Chronicle je Metropolitní univerzita Praha. Ta otevřela své dveře prvním studentům v roce 2001. Od té doby těmito dveřmi prošlo již 9000 absolventů bakalářských, magisterských a doktorských oborů, a to v Praze, Plzni, Liberci či v Hradci Králové. V posledních letech přijímá univerzita do prvních ročníků přibližně 2000 studentů, což ji řadí mezi nejrychleji rostoucí soukromé vysoké školy v České republice. Univerzita v současné době poskytuje vzdělání 6000 studentům a nabízí obory, které jsou vyučovány jak v českém, tak anglickém jazyce.