Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Pracovní nabídka: Projektový manažer/projektová manažerka Klimatického týmu

Generální partner – The Kellner Family Foundation

Generálním partnerem Pražského studentského Summitu je již desátým rokem nadace The Kellner Family Foundation.

Na začátku bylo přání pomáhat dětem, kterým osud nepřál. Nyní podporujeme dlouhodobé vzdělávací projekty určené žákům základních škol a jejich učitelům, středoškolákům a vysokoškolákům i absolventům postgraduálního vzdělávání. Poskytujeme granty také českým vědcům a vědeckým týmům.

Open Gate
Na osmiletém gymnáziu Open Gate společně studují děti z dětských domovů nebo ze sociálně znevýhodněných rodin s těmi, kterým školné platí rodiče. Jde to díky nadaci, která poskytuje stipendia více než polovině studentů tohoto gymnázia.

Univerzity
Studovat v zahraničí nemusí být nesplnitelným snem. Finanční granty od nadace pomáhají českým nadaným studentům absolvovat Oxford, Cambridge, Yale a mnohé další proslulé univerzity.

Pomáháme školám k úspěchu
Zlepšujeme kvalitu vzdělávání na veřejných základních školách tím, že podporujeme zavádění nových vyučovacích metod a zvyšování kvalifikace pedagogů. Podporujeme více než 340 učitelů a ředitelů ZŠ a jejich prostřednictvím přes 6 000 žáků.

Science
Hledat nová východiska pro léčbu rakoviny je cílem vědeckých týmů, které získaly granty z projektu Science. Podpora je určena výjimečným vědeckým osobnostem s mezinárodním úspěchem, ale také začínajícím talentům.

 

tkff