Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Vyhraj cestu do Bosny a Hercegoviny!

Pošli do 31. července na adresu soutez@amo.cz fotografii zobrazující příklad soužití a dobrých vztahů mezi různými náboženskými či etnickými skupinami v České republice spolu s krátkým popisem fotky (max. 1000 znaků). Do předmětu uveď „My Neighbor“ a v e-mailu uveď i svůj věk a školu/ zaměstnání.  V srpnu 2019 porota vybere dvě nejlepší fotografie, jejichž autoři se budou moci zúčastnit třídenní poznávací cesty do Bosny a Hercegoviny v září 2019 s cestovními náklady a náklady na ubytování uhrazenými pořadateli, která se zaměří na mezináboženský dialog.

Soutěž je určena pro mladé lidi od 15 do 25 let. Soutěž probíhá v rámci projektu „My Neighbor“, který se snaží bojovat proti intoleranci k náboženským a etnickým menšinám v zemích Visegrádské skupiny. Projekt je podpořen Mezinárodním visegrádským fondem a na jeho realizaci se podílí Foreign Policy Initiative BHStrategic Policy Institute (STRATPOL)Center for European Neighborhood Studies (CENS) a Asociace pro mezinárodní otázky (AMO).

Reklama
Reklama
Reklama