Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidej se k nám: AMO hledá zájemce a zájemkyně o stáž!

Ve dnech 18. – 22. listopadu 2014 se uskutečnila studijní cesta šesti studentů Filologické a Psychologické fakulty Univerzity Tarase Ševčenka v Kyjevě a jejich pedagogů do České republiky.

Program byl komplexně zajištěn Masarykovou univerzitou, která připravila pro studenty řadu workshopů a ukázkových lekcí, součástí byla i návštěva Základní školy, Brno, Staňkova 14 a nevládní organizace Nazemi, která se věnuje globálnímu rozvojovému vzdělávání. Před odletem ukrajinští hosté absolvovali prohlídku Prahy. Po svém návratu pak studenti na Ševčenkově univerzitě spolu se svými vyučujícími uspořádali dva navazující semináře a podělili se o nově nabyté zkušenosti se svými kolegy.

Ukrajinští pedagogové a studenti se navíc během studijní cesty zúčastnili Symposia „Inspirace“ sociální pedagogiky v Brně. Zástupkyně děkana Psychologické fakulty A. Moskalenko na konferenci vystoupila s příspěvkem na téma přístupy k sociální pedagogice a zajímavé projekty.

MÍSTO

Brno

Ukázat na mapě
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz