Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Pracovní nabídka: Naše čínské projekty hledají posilu!

Ve dnech 8. – 14. června 2015 se uskutečnila studijní cesta ukrajinských expertů do České republiky věnovaná problematice inkluzivního vzdělávání a školskému managementu.

Skupinu tvořili představitelé Ministerstva školství a vědy Ukrajiny, vzdělávacího odboru Kyjevské oblasti a ředitelé inkluzivních škol Kyjeva a Kyjevské oblasti. Ukrajinští odborníci měli možnost prodiskutovat aktuální přístupy k inkluzivnímu vzdělávání se svými českými kolegy, kteří sdíleli také zkušenosti s pedagogickou přípravou a vzděláváním ředitelů škol v ČR. Dalšími tématy byly hodnocení kvality a efektivity speciálního vzdělávání, státní politika v oblasti inkluzívního a speciálního vzdělávání v ČR, zřizování speciálních škol a také inkluze v evropském kontextu. Součástí programu byly i exkurse a diskuse s řediteli a pedagogy několika škol, kde se účastníci mohli na vlastní oči seznámit s jejich fungováním, zajímavými projekty a výukovými programy.

Navštívené instituce:

POŘADATEL
AMO
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz