Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Ve dnech 1. až 4. prosince do České republiky přicestovala skupina pedagogů Perejeslav-Chmelnické státní pedagogické univerzity Grigorije Skovorody (PHDPU), ředitelů škol, ředitelky odboru školství Kyjevské oblasti a prezidentky Ukrajinské asociace ředitelů škol.

Cílem jejich pobytu bylo seznámit se s českým systémem vzdělávání ředitelů škol a rovněž detailně prezentovat českým expertům situaci ve školství na Ukrajině a výzvy, které před ukrajinským vzdělávacím systémem stojí. Tak aby bylo možné dobře analyzovat současný stav a kvalitně připravit sylabus nového studijního programu managementu, který bude PHDPU připravovat k akreditaci. Na programu budou pracovat společně čeští a ukrajinští experti a měl by odrážet reálné potřeby partnerů, zohlednit aktuální změny v oblasti vysokého školství na Ukrajině a zároveň i reagovat na dlouhodobější výzvy v oblasti vzdělávání.

MÍSTO

Praha

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Česká rozvojová agentura
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz