Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Pracovní nabídka: Projektový manažer/projektová manažerka Klimatického týmu

Účastníci před zahájením konference navštíví více než čtyři desítky ambasád

AMO AMO / Ed. 3. 4. 2017
Účastníci před zahájením konference navštíví více než čtyři desítky ambasád
foto EMBASSY OF CANADA Účastníci se v loňském roce setkali s velvyslancem Kanady v ČR, J. E. Otto Jelinkem.

Před vypuknutím samotné konference máte jedinečnou příležitost navštívit ambasádu vámi zastupované země. V tomto příspěvku jsou popsány základní věci, na které je nutné dávat si při návštěvě ambasády pozor. Taková návštěva není jen tak a neměli byste zapomenout na následující kroky:

1. Kdy kam jdu

Ambasáda s vámi počítá v domluvený čas, dávejte si tedy pozor, na kdy je vaše schůzka smluvena a počítejte s časovou rezervou i během cesty. Budete-li mít problém s dopravou, obratem se spojte s členem přípravného týmu, která má vaši návštěvu na starosti.

2. Potvrzení účasti na schůzce

V průběhu středy buďte k dispozici na telefonu, jelikož bude probíhat závěrečné potvrzování schůzek. Potvrďte prosím členovi přípravnému týmu, že se schůzkou ve smluvený čas počítáte. Kontrolujte též vaši e-mailovou schránku, kde máte veškeré potřebné informace.

3. Doprovází mne člen přípravného týmu

Pokud vás na návštěvu doprovází člen přípravného týmu Pražského studentského summitu, můžete přeskočit bod č. 4!

4. Vyzvednutí složky

Na ambasádu nepůjdete s prázdnýma rukama, máme pro vás připravené složky s propagačními materiály Pražského studentského summitu. Stavte se proto před návštěvou samotné ambasády u nás v kanceláři Asociace pro mezinárodní otázky (Žitná 608/27, 110 00 Praha 1) a vyzvedněte si složku, kterou během návštěvy předáte.

5. Návštěva velvyslanectví

Samotná návštěva velvyslanectví je jedinečným zážitkem. Nepodceňujte tedy prosím přípravu, vezměte si s sebou vytištěné otázky, které jste sami vypracovali a zamyslete se ještě jednou nad tím, jaká témata chcete prodiskutovat. Přijďte také vhodně oblečeni a hlavně – návštěvu si užijte!

6. Fotka s velvyslancem

Pokud bude vhodná příležitost, požádejte velvyslance nebo jinou osobu, se kterou se setkáváte, o pořízení společné fotografie. Rádi ji pak uveřejníme na našich sociálních sítích. Můžete tak učinit i sami za užití #KrokSeSummitem!

7. Zpětná vazba

Po absolvování návštěvy budete požádáni o vyplnění dotazníku zpětné vazby týkající se návštěvy vámi zastupovaného státu. Prosím, věnujte dotazníku patřičnou pozornost a ve stanoveném termínu nám jej vyplňte.

Tagy
Tagy
22. ročník Pražského studentského summitu 141
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz