Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Přijímací řízení do Modelů NATO a EU stále běží!

AMO AMO / Ed. 11. 10. 2017
Přijímací řízení do Modelů NATO a EU stále běží!

I přesto, že přijímací řízení do Modelu Organizace spojených národů už skončilo, se mohou středoškolští i vysokoškolští studenti Pražského studentského summitu zúčastnit. Pro studenty je otevřené přijímací řízení do Modelu Evropské unie a Modelu Severoatlantické aliance. Obě přijímací řízení končí už v neděli 15. října.

Středoškoláci, kteří by rádi zapracovali na své angličtině a schopnosti komunikovat v ní na vysoké úrovni, se mohou hlásit do Modelu NATO. Čekají je témata jako boj proti terorismu nebo problematika Arktické oblasti.  V rámci projektu si studenti nejen rozšíří své vědomosti o mezinárodní politice a vztazích, ale také zábavnou formou zdokonalí své rétorické a argumentační dovednosti.

Přihlas se zde

Stáhnout

Vysokoškolákům Summit nabízí možnost přihlásit se Modelu Evropské unie a vžít se do role ministrů působících v Radě Evropské unie. Studenti se budou v průběhu ročníku dozvídat o celoevropském penzijním produktu nebo programu rozvoje evropského obranného průmyslu. Program je uzpůsoben vysokoškolákům a jeho cílem je co nejvíce přiblížit fungování Evropské unie jako celku. Účastníci by se měli dozvědět více o tom, jak EU reálně pracuje a jak vypadají její rozhodovací procesy.

stáhněte si základní informace o projektu

Stáhnout

Celý projekt začíná prvním přípravným setkání 11. listopadu na půdě Vysoké školy ekonomické. Program bude obohacen o přednášky věnující se mezinárodním vztahům, politice, konfliktům, ale také různým kontroverznějším tématům. Studenti budou mít možnost vyslechnout zajímavé hosty z akademické, politické či neziskové sféry.

Tagy
Tagy
23. ročník Pražského studentského summitu 100
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz