Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Nadace The Kellner Family Foundation: náš generální partner již desátým rokem!

AMO AMO / Ed. 4. 8. 2016
Nadace The Kellner Family Foundation: náš generální partner již desátým rokem!
foto AMO

Na začátku bylo přání pomáhat dětem, kterým osud nepřál. Nyní podporujeme dlouhodobé vzdělávací projekty určené žákům základních škol a jejich učitelům, středoškolákům a vysokoškolákům i absolventům postgraduálního vzdělávání. Poskytujeme granty také českým vědcům a vědeckým týmům.

Open Gate

Na osmiletém gymnáziu Open Gate společně studují děti z dětských domovů nebo ze sociálně znevýhodněných rodin s těmi, kterým školné platí rodiče. Jde to díky nadaci, která poskytuje stipendia více než polovině studentů tohoto gymnázia.

Univerzity

Studovat v zahraničí nemusí být nesplnitelným snem. Finanční granty od nadace pomáhají českým nadaným studentům absolvovat Oxford, Cambridge, Yale a mnohé další proslulé univerzity.

Pomáháme školám k úspěchu

Zlepšujeme kvalitu vzdělávání na veřejných základních školách tím, že podporujeme zavádění nových vyučovacích metod a zvyšování kvalifikace pedagogů. Podporujeme více než 340 učitelů a ředitelů ZŠ a jejich prostřednictvím přes 6 000 žáků.

Science

Hledat nová východiska pro léčbu rakoviny je cílem vědeckých týmů, které získaly granty z projektu Science. Podpora je určena výjimečným vědeckým osobnostem s mezinárodním úspěchem, ale také začínajícím talentům.

Tagy
Tagy
22. ročník Pražského studentského summitu 141
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz