Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Blíží se I. přípravné setkání XXIII. ročníku

AMO AMO / Ed. 16. 11. 2017
Blíží se I. přípravné setkání XXIII. ročníku

Více než 300 středoškoláků z celé České republiky se v sobotu 11. 11. 2017 vydá do Prahy, aby se zúčastnilo I. přípravného setkání XXIII. ročníku Pražského studentského summitu. Studenti na setkání budou moci absolvovat přednášky a semináře zaměřené na diplomacii a mezinárodní vztahy. Projekt své účastníky vzdělává o mezinárodních vztazích a aktuální situaci již třiadvacátým rokem.

Účastníci projektu se tak budou moci v sobotu setkat s mnoha hosty z různých sfér. Mezi ně bude patřit například Aleš Chmelař, státní tajemník pro evropské záležitosti, vedoucí informačního centra OSN Michal Broža nebo vedoucí odboru mnohostranných ekonomických vztahů Ministerstva zahraničních věci Kateřina Fialková.

Program I. přípravného setkání

Stáhnout

Projekt středoškoláky vzdělává již třiadvacátým rokem. Mimo mezinárodních vztahů a informovanosti o aktuální situaci u nás i ve světě se snaží studenty rozvíjet, učit je pracovat s informacemi, kriticky myslet, věcně argumentovat. Nedílnou součástí je také celoroční práce dobrovolníků na projektu, kteří se snaží účastníkům pomáhat s rozvojem, získáváním nových znalostí i dovedností.

Přečtěte si více o projektu tady.

 

Tagy
Tagy
23. ročník Pražského studentského summitu 100
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz