Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky ve spolupráci s Ústavem mezinárodních vztahů a AMO Vás srdečně zvou na Eastern Partnership Day, mezinárodní konferenci, která proběhne pod záštitou ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka 5. června 2019 v Černínském paláci.

Na odpolední části programu AMO spolupracovala s Fórem občanské společnosti Východního partnerství, European Endowment for Democracy (EED) a Zastoupením Evropské komise v České republice.

Eastern Partnership Day - PROGRAM

Stáhnout

7. května 2009 byla podepsána Pražská deklarace, na jejímž základě došlo k vytvoření politiky Východního partnerství – důležité iniciativy k posílení evropské politiky sousedství. Od té doby se Východní partnerství stalo nenahraditelným nástrojem k budování bližších vztahů s partnerskými státy. O deset let později zůstává Česká republika v této politice a její budoucnosti hluboce zainteresována.

Eastern Partnership Day zhodnotí první dekádu politiky Východního partnerství a poskytne platformu pro otevřenou diskusi o jeho budoucnosti v kontextu politického, hospodářského a společenského vývoje v partnerských zemích, stejně jako o očekáváních, která obyvatelé těchto států mají ve vztahu k Evropské unii.

Konference přinese příležitost pro dialog mezi zakládajícími osobnostmi Východního partnerství a představiteli mladší generace z řad občanské společnosti v partnerských zemích a odpoví na otázky ohledně aktuálního stavu politiky a konkrétních výsledků dosažených Evropskou unií ve východním sousedství ve prospěch šesti partnerských zemí a jejich obyvatel.

 

Prosíme Vás o registraci na tomto odkazu

UDÁLOST NA FACEBOOKU

Stáhnout
DATUM A ČAS

středa, 5. června 2019

8:30 – 18:00

MÍSTO

Černínský palác

Loretánské náměstí 5

Praha

POŘADATEL
Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Ústav mezinárodních vztahů, Asociace pro mezinárodní otázky (AMO)
PARTNEŘI
Zastoupení Evropské komise v ČR, Fórum občanské společnosti Východního partnerství, European Endowment for Democracy (EED)
PRACOVNÍ JAZYK
angličtina
OFICIÁLNÍ HASHTAG
#EaP10
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz