Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Agenda pro českou zahraniční politiku 2009

Michal Thim Michal Thim / Ed. 22. 3. 2017
Agenda pro českou zahraniční politiku 2009

Výroční publikace AMO se zaměřuje na prioritní oblasti zahraniční politiky České republiky. Obsahem publikace je na jedné straně hodnocení vývoje a událostí roku 2008, které se váží k české zahraniční politice, a na straně druhé jsou v publikaci předložena konkrétní doporučení analytiků a spolupracovníků AMO pro následující období.

Rok 2008 byl z pohledu české zahraniční politiky zvlášť náročný vzhledem k blíží- címu se předsednictví ČR v Radě Evropské unie. Na převzetí tohoto významného postu, které je považováno za neopakovatelnou šanci i výzvu, se státní správa připravovala více než dva,“ píši autoři v první kapitole publikace.

KNIHA Ke stažení

Agenda pro českou zahraniční politiku 2009
Michal Thim, Vít Dostál, Václav Nekvapil, Václav Bacovský, Vladimír Beroun, Jan Husák, Ivana Jemelková, Martin Ježek, Tomáš Karásek, Tomáš Maule, Filip Moravec, David Müller, Petr Netuka, Alice Rezková, Jiří Skoupý, Karel Svoboda, Karel Ulík, Zdenka Vágnerová, Luboš Veselý, Michal Vít, Naďa Závodníková Stáhnout
Tagy
Tagy
Evropa 2913
Postsovětský prostor 426
Rusko 974
USA 850
ekonomika 793
lidská práva 290
Česká republika 2212
česká bezpečnostní politika 281
česká evropská politika 565
česká zahraniční politika 946
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz