Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Nepřehlédněte:

Nabídka pro studenty: Přihlaste se do přípravného týmu Pražského studentského summitu.

Vlaďka Votavová

Vlaďka Votavová
ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ
UKRAJINA
JAZYKY
ANGLIČTINA
RUŠTINA
FRANCOUZŠTINA

Vlaďka Votavová je ředitelkou AMO, je zodpovědná za strategické plánování, fundraising a finanční řízení AMO, koordinuje projekty a jejich reportování a komunikuje s partnery v České republice i v zahraničí.

Je absolventkou Institutu mezinárodních studií a Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Během studia se zúčastnila pobytů ve Velké Británii a v Rusku. Zkušenosti sbírala také v soukromém sektoru, mimo jiné ve společnostech Cummins, Inc. a Zátiší Catering Group.

S AMO spolupracuje od roku 2007 a v jejím vedení působí od září 2011. Od září 2014 je místopředsedkyní správní rady DEMAS – Asociace pro podporu demokracie a lidských práv. Je také členkou programové rady mezinárodního sympozia „Česká zahraniční politika“ Ústavu mezinárodních vztahů, koordinační rady Národního konventu o EU a pražského hubu Global Shapers, iniciativy Světového ekonomického fóra. Zúčastnila se mezinárodního programu Promoting Tolerance a je absolventkou International Visitor Leadership Program (IVLP) na téma Women in the Political and Social Sectors.