Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Příležitost pro zájemce o Asii – přihlaste se do AMO Lectures for Young Asia Scholars (ALYAS)!

Vlaďka Mušálková

Vlaďka Mušálková
JAZYKY
ANGLIČTINA
RUŠTINA
FRANCOUZŠTINA

Vlaďka Mušálková (dříve Votavová) je ředitelkou AMO, je zodpovědná za naplňování strategie organizace, fundraising a finanční řízení. Dohlíží také na koordinaci projektů a jejich reportování a komunikuje s partnery v České republice i v zahraničí.

Je absolventkou Institutu mezinárodních studií a Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Během studia se zúčastnila pobytů ve Velké Británii a v Rusku. Zkušenosti sbírala také v soukromém sektoru, mimo jiné ve společnostech Cummins, Inc. a Zátiší Catering Group.

S AMO spolupracuje od roku 2007 a v jejím vedení působí od září 2011. Od září 2014 do září 2018 zastupovala AMO ve správní radě DEMAS – Asociace pro podporu demokracie a lidských práv. Je také členkou programové rady mezinárodního sympozia „Česká zahraniční politika“ Ústavu mezinárodních vztahů, koordinační rady Národního konventu o EU a pražského hubu Global Shapers, iniciativy Světového ekonomického fóra. Zúčastnila se mezinárodního programu Promoting Tolerance a je absolventkou International Visitor Leadership Program (IVLP) na téma Women in the Political and Social Sectors.

Kromě střední a východní Evropy se zajímá o témata spojená s rozvojem občanské společnosti na teoretické i praktické úrovni.