Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Pavel Havlíček

Pavel Havlíček EXP
ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ
UKRAJINSKÁ ZAHRANIČNÍ A VNITŘNÍ POLITIKA
RUSKÁ ZAHRANIČNÍ A VNITŘNÍ POLITIKA
VÝCHODNÍ PARTNERSTVÍ
STRATEGICKÁ KOMUNIKACE A DEZINFORMACE
JAZYKY
ANGLIČTINA
RUŠTINA
POLŠTINA

Pavel Havlíček je analytikem Výzkumného centra AMO se zaměřením na východní Evropu, zejména Ukrajinu, Rusko a Východní partnerství.

Pavel Havlíček spolupracuje s AMO od května 2016. V září 2017 dokončil dvouleté studium mezinárodního magisterského programu Erasmus Mundus v oboru Russian, Central and East European Studies na University of Glasgow v kombinaci s Evropskými studii na Jagelonské univerzitě v polském Krakově. Bakalářský program absolvoval v roce 2015 na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.

V roce 2013 se zúčastnil studijního programu Erasmus na University of Kent ve Velké Británii. V roce 2014 podnikl studijní stáž na Fakultu mezinárodních vztahů Petrohradské státní univerzity v Rusku. Kromě toho absolvoval stáže v Evropském parlamentu, na Ministerstvu dopravy ČR, Ministerstvu zahraničí ČR či Člověku v tísni, o. p. s. a  Evropské nadaci pro demokracii (EED) v Bruselu. Od června 2019 pracuje na výzkumném projektu na podporu občanské společnosti v EU s Fondem George Marshalla (Rethink.CEE).