Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Asociace pro mezinárodní otázky realizuje ve spolupráci s Českými drahami putovní výstavu fotografií „Jak pomáháme Afghánistánu“ na třech českých nádražích – v Praze, Hradci Králové a v Ostravě. V Praze na Masarykově nádraží se výstava pozdrží do 25. září, od 26. září do konce října bude k vidění v Hradci Králové a své putování zakončí v listopadu na ostravském hlavním nádraží.

V Praze na Masarykově nádraží se výstava pozdrží do 25. září, od 26. září do konce října bude k vidění v Hradci Králové a své putování zakončí v listopadu na ostravském hlavním nádraží.

Hlavním cílem výstavy a doprovodných veřejných diskusí je představit české veřejnosti činnost českého provinčního rekonstrukčního týmu (PRT) v afghánské provincii Lógar. Český PRT, působící v Afghánistánu v rámci mise ISAF Severoatlantické aliance, realizuje v Lógaru rekonstrukční a rozvojové projekty zejména na podporu školství, zemědělství, vodohospodářství, bezpečnosti a zdravotnictví. PRT svými aktivitami napomáhá nejen celkovému rozvoji této malé provincie, ale také rozšiřuje vliv centrální a provinční vlády na jejím území.

Zadavatelem projektu je Ministerstvo zahraničních věcí, které společně s Ministerstvem obrany chod PRT v Lógaru zajišťuje.

Mediálními partnery jsou Český rozhlas Rádio Česko, deník E15 a České noviny.

LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz